• zahradní ventil

  Zahradní technika

  Nabízíme poradentsví v oblasti zahradní techniky.

 • úklid

  Uklízecí prostředky

  Uklízecí prostředky, přípravky a speciální vybavení.

 • kotelna

  Technické zajištění

  Rady a tipy z oblasti energií, technického vybavení apod.

Co je dnový kal aneb čistíme studnu!

on . Posted in Potřeby pro zahradu

Máte doma studnu a nejste si jisti, jak přesně probíhá její údržba a co vše k ní potřebujete? Nejdůležitější je odstranění dnových kalů, které mohou způsobovat zhoršení kvality vody. Proto takové čištění nepodceňujte, utíkejte pro kalové čerpadlo a hurá na zahradu!

Jak upevnit stínící síť na plot?

on . Posted in Exteriér

Pokud toužíte po soukromí na vašem pozemku a do zimy již nestihnete výstavbu masivního neprůhledného plotu, můžete vyzkoušet levnější alternativu - stínící sítě. Stínící sítě se dají sehnat v různých barevných variantách, základní borovicová je nejlevnější. K dispozici jsou však i sítě ve žluté, červené, modré, černé, hnědé, bílé barvě či maskáčový vzor. Kromě různých barev se dají sehnat i stínící sítě s různou stínivostí, záleží na vašich preferencích. Rozmezí stínivosti se pohybuje od 45% až do 95%.

Zelené už nejsou jen zahrady, ale i kanceláře

on . Posted in Exteriér

Zvláště u velkých firem je v oblibě dávat určitou snahu a čas do odpovědnosti vůči světu a životnímu prostředí. Začíná to u nějakých základních věcí jako šetření s energiemi, třídění odpadu a podobně. U některých to často bývá jedním z hlavních pilířů myšlenky a vize jejich společnosti. Jedním z kroků pro lepší chování vůči přírodě, a zároveň zlepšení celkového pracovního prostředí a pocitů, je zelená kancelář.